Seria pco.panda reprezentuje kompaktowe kamery z portfolio naukowych kamer CMOS (sCMOS) firmy PCO. Obudowa kamery zawiera zoptymalizowany pasywny system zarządzania termicznego, który umożliwia uzyskanie wysokiej wydajności przetworników obrazu sCMOS w najmniejszej obudowie.
Kamery pco.panda są dostępne z wszechstronnymi funkcjami opcjonalnymi, takimi jak tryb słabego oświetlenia, tryb skanowania arkusza świetlnego lub technologia podwójnej migawki, które jeszcze bardziej zwiększają wydajność kamer w zastosowaniach dedykowanych.
Seria pco.edge reprezentuje najwyższej klasy kamery w portfolio produktów PCO z naukową matrycą CMOS (sCMOS). Zapewniają one znaczące korzyści w szerokim zakresie zastosowań dzięki niespotykanym dotąd możliwościom obrazowania. Kamery pco.edge oparte są na stabilizowanych temperaturowo, wysokowydajnych przetwornikach obrazu sCMOS, które zapewniają wyjątkowo niski poziom szumów odczytu, szeroki zakres dynamiki, wysoką częstotliwość odświeżania i rozdzielczość w dużym polu widzenia. Kamery pco.edge dostępne są z wszechstronnymi funkcjami opcjonalnymi, takimi jak tryb słabego oświetlenia lub tryb skanowania arkusza świetlnego, które jeszcze bardziej zwiększają wydajność kamer w zastosowaniach dedykowanych.
Po ponad 30 latach doświadczeń z kamerami z intensyfikacją obrazu, jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Państwu nasze zaawansowane portfolio pco.dicam.
Produkty pco.dicam UHS i LT są naszymi nowymi członkami serii kamer zintensyfikowanych, które w pełni wykorzystują wydajność charakterystyczną dla naukowej technologii sensora CMOS. Jedną z kluczowych zalet zastosowania modułu kamery opartej na sCMOS w naszych produktach pco.dicam - oprócz wysokiej czułości, dynamiki i rozdzielczości - jest wysoka częstotliwość odświeżania przy pełnej rozdzielczości pikseli.
Kamera pco.panda 26 DS sCMOS to wysokiej rozdzielczości, ultrakompaktowa kamera sCMOS do zastosowań w spektrofotometrii obrazowej cząstek (PIV).
Wyjątkowe莫żliwości globalnej migawki sensora pco.panda 26 sCMOS czynią z niej idealnego kandydata do efektywnego podwójnego obrazowania - warunku koniecznego do wykonywania wszystkich rodzajów pomiarów z zastosowaniem spektroskopii obrazowej w analizie przepływu. W PIV do badanego przepływu dodawane są cząstki rozpraszające światło. Wiązka laserowa jest formowana w arkusz świetlny, oświetlając rozpraszające cząstki dwukrotnie krótkim impulsem w odstępie czasu Δt. Dolna granica tego przedziału czasu jest określona przez czas podwójnej migawki aparatu fotograficznego. Światło rozproszone jest rejestrowane na dwóch kolejnych klatkach kamery cyfrowej o wysokiej rozdzielczości.
Im krótszy jest czas podwójnej migawki, tym większe prędkości przepływu mogą być analizowane. Jest wiele szczegółów, które wyróżniają kamerę pco.panda 26 DS sCMOS. Jej małe piksele 2,5 x 2,5 µm² doskonale nadają się do wykorzystania zdolności rozdzielczej w systemach optycznych. Dzięki zastosowaniu w pco.panda 26 DS global shutter true charge domain można uzyskać wyjątkowo niski poziom szumów odczytu i prądu ciemnego. Dodatkowo, architektura pikseli pozwala na akwizycję obrazów z podwójną migawką, przy czasie międzyramkowym wynoszącym zaledwie 1 µs.
Czujnik monochromatyczny lub kolorowy o wysokiej rozdzielczości do wyboru: kamera pco.panda 26 sCMOS nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań w mikroskopii. Obejmują one badania przesiewowe o wysokiej zawartości, patologię cyfrową i wiele innych.
Dzięki małym 2,5 x 2,5 µm² pikseli pco.panda 26 można idealnie wykorzystać moc rozdzielczą w systemach optycznych takich jak mikroskopy - nawet przy małym powiększeniu. Migawka True Charge Domain Global Shutter umożliwia również osiągnięcie wyników przy wyjątkowo niskim poziomie szumów podczas odczytu i ciemnym prądzie.
Urządzenie pco.panda 26 zostało zaprojektowane z myślą o łatwej integracji. Wszystkie kamery pco.panda mają bardzo małe wymiary. Zasilanie i szybki transfer danych odbywa się za pomocą jednego kabla USB 3.1.
Czy pracujesz w zakresie długości fal ultrafioletowych i chcesz jednocześnie korzystać z najnowszych technologii czujników sCMOS? pco.panda 4.2 bi UV pomoże Ci to zrobić.
Specjalistyczne okno wejściowe wewnątrz kamery pozwala uzyskać wysoką jakość obrazu w zakresie długości fali ultrafioletowej. Sam system jest oparty na naszej kompaktowej serii pco.panda z nowoczesną technologią czujnika podświetlanego z tyłu. Dzięki temu kamera doskonale sprawdza się w wymagających warunkach oświetleniowych, nawet bez aktywnego chłodzenia.
Wysoka rozdzielczość i rozmiar pikseli 6,5 x 6,5 μm² gwarantują większą różnorodność szczegółów i wysoką jakość obrazu. Interfejs USB 3.1 zapewnia bezpośrednie zasilanie poprzez kabel USB. Nasze najnowsze osiągnięcia w technologii sCMOS i kompaktowe wymiary sprawiają, że pco.panda 4.2 bi UV jest idealna do niezliczonych zastosowań w mikroskopii i naukach przyrodniczych.
Gdy liczy się każdy foton, pco.panda 4.2 bi przynosi decydującą przewagę. Nasza nowa, podświetlana z tyłu (bi) sonda może zapewnić sprawność kwantową do 95 %. Dzięki temu kamera doskonale sprawdza się w wymagających warunkach oświetleniowych, nawet bez aktywnego chłodzenia.
Wysoka rozdzielczość i rozmiar piksela 6,5 x 6,5 μm² gwarantują większą różnorodność szczegółów i wysoką jakość obrazu. Interfejs USB 3.1 zapewnia bezpośrednie zasilanie poprzez kabel USB. Nasze najnowsze osiągnięcia w technologii sCMOS i kompaktowe wymiary sprawiają, że pco.panda 4.2 bi idealnie nadaje się do niezliczonych zastosowań w mikroskopii i naukach przyrodniczych.
Pco.panda 4.2 zapowiada początek nowej generacji kamer sCMOS. Co to dokładnie oznacza dla Ciebie? Uniwersalne możliwości zastosowania dzięki ultra-kompaktowej obudowie kamery! Zasilanie i szybki transfer danych odbywa się za pomocą jednego kabla USB 3.1. Zewnętrzne zasilacze są redundantne.
Korzystasz z doskonałej jakości obrazu zapewnianej przez 16-bitowy sensor sCMOS o wysokiej rozdzielczości i rozmiarze 6,5 x 6,5 μm² piksela. Gwarantujemy wysoką sprawność kwantową i niski poziom szumów odczytu.
Zalety pco.panda 4.2 obejmują elastyczną konstrukcję z najnowszą technologią sCMOS, umożliwiającą wykorzystanie jej w szerokim zakresie zastosowań.
Rodzina kamer sCMOS pco.edge charakteryzuje się doskonałym połączeniem wysokiej rozdzielczości, wysokiej wydajności kwantowej, wysokiej częstotliwości odświeżania obrazu i wysokiego zakresu dynamiki. Wszystkie kamery są dostępne z różnymi stopniami chłodzenia i różnymi interfejsami.
Szybka i jednocześnie wysokiej rozdzielczości transmisja strumieniowa - pco.edge 26 CLHS oferuje to, co najlepsze z obu światów i wiele więcej.
Najnowszy członek naszej bardzo udanej serii pco.edge łączy w sobie jakość obrazu 26 MPixelowego przetwornika obrazu z niezrównanymi możliwościami przesyłu danych. Jego 4 kanały CLHS FOL - wszystkie wyrównane w jednej kompaktowej wtyczce - mogą być wybierane od 1 do 4 jednocześnie i są w stanie przesyłać do 4,9 GByte/s. Zalety te nie powodują utraty jakości obrazu, ponieważ kamera pracuje przy minimalnym poziomie szumów odczytu i prądu ciemnego. Wszystkie te cechy sprawiają, że pco.edge 26 CLHS jest wydajnym rozwiązaniem dla wielu zastosowań w naukach przyrodniczych i fizycznych.
Maksymalna ilość informacji na obraz: pco.edge 26 jest idealny do mikroskopii, kontroli jakości, przesiewania z dużą wydajnością i innych zastosowań mezoskopowych.
Czujnik sCMOS w pco.edge 26 oferuje 5120 x 5120 pikseli przy rozmiarze pikseli 2,5 x 2,5 µm². Nawet w przypadku obrazów mikroskopowych o małym powiększeniu uzyskuje się maksymalną rozdzielczość przestrzenną.
Z True Charge Domain Global Shutter można osiągnąć wyjątkowo niski poziom szumu odczytu i ciemne wartości prądu. W połączeniu z regulowanym chłodzeniem powietrzem/wodą wydłużają czas ekspozycji do 60 sekund.
Pco.edge 10 bi CLHS jest kamerą sCMOS firmy PCO o niespotykanej dotąd wydajności obrazowania. Dzięki podświetlanemu od tyłu przetwornikowi obrazu posiada wydajność kwantową do 85% z szerokim spektrum aż do NIR. Przetwornik zawiera mikrosoczewki i izolację głębokiego rowu na całej wysokości piksela dla tłumienia przesłuchów, co skutkuje doskonałym MTF. Ponadto, kamera zapewnia duży okrąg obrazu dzięki zastosowaniu przetwornika obrazu o wysokiej rozdzielczości 10,5 MPiksela i rozmiarze piksela kwadratowego 4,6 um.
Wyjątkowo niski prąd ciemny i szum odczytu na poziomie 0,8 elektronów uzyskano dzięki stabilizacji termicznej i aktywnemu chłodzeniu sensora. Ponadto, technologia sensora umożliwia redukcję piku i ogona szumu, co czyni go porównywalnym z zachowaniem szumowym sensorów CCD. W połączeniu z wysoką pojemnością pełnej komory prowadzi to do uzyskania zakresu dynamicznego 25.000:1. Kamera oferuje wysoką częstotliwość odświeżania obrazu do 120 klatek na sekundę oraz transmisję poprzez łącze światłowodowe.
Wszystkie te cechy sprawiają, że pco.edge 10 bi jest pierwszym wyborem do zastosowań w mikroskopii, naukach przyrodniczych i fizycznych.
Urządzenie pco.edge 5.5 jest wyposażone w innowacyjny sensor naukowy CMOS zapewniający ostre obrazy i precyzyjne pomiary. Opcjonalnie może zostać wzbogacony o system chłodzenia wodą.
System kamer pco.edge 5.5 jest przeznaczony dla użytkowników, którzy wymagają wysokiej rozdzielczości, dużej liczby klatek na sekundę, najlepszego 16-bitowego zakresu dynamiki, wybieralnych wariantów migawki i opcjonalnie kolorowego czujnika.
Camera Link HS gwarantuje nieskompresowany i bezpieczny transfer danych. Najnowszy standard wysokowydajnych interfejsów danych umożliwia pokonywanie dużych odległości za pomocą kabla światłowodowego.
Innowacje nie zawsze polegają na tym, by mieć ten jeden wielki nowy pomysł. Unikalna technologia jest również wynikiem ewolucji, łączącej istniejącą i nową technologię. Kiedy nasze wypróbowane i zaufane serie pco.edge łączą siły z nowoczesną technologią podświetlanych czujników (bi), wynikiem jest nasz pco.edge 4.2 bi.
Regulowany system chłodzenia umożliwia wykorzystanie powietrza lub wody do chłodzenia czujnika do temperatury -25 °C. Przy tej temperaturze ciemny prąd jest redukowany do 0,2 e-/piksela/s.
W zależności od zastosowania można wybrać okno wejściowe wyspecjalizowane dla zakresu UV lub VIS. Wysoka rozdzielczość i rozmiar 6,5 x 6,5 μm² piksela gwarantuje wysoką jakość obrazu z wydajnością kwantową do 95 %. Pco.edge 4.2 bi zawiera potężny interfejs USB 3.1 uzupełniający jego wydajność.
Pco.edge 4.2 jest wyposażony w innowacyjny sensor naukowy CMOS, który zapewnia ostry obraz i precyzyjne pomiary. Opcjonalnie można go rozbudować o system chłodzenia wodą.
System kamer pco.edge 4.2 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy wymagają najwyższej sprawności kwantowej, najlepszego 16-bitowego zakresu dynamiki, wysokiej częstotliwości odświeżania obrazu, długich czasów naświetlania i bardzo niskiego poziomu szumu odczytu.
Camera Link HS gwarantuje nieskompresowany i bezpieczny transfer danych. Najnowszy standard wysokowydajnych interfejsów danych umożliwia łączenie dużych odległości za pomocą kabla światłowodowego.
Pco.edge 4.2 LT jest wyposażony w innowacyjny czujnik naukowy CMOS zapewniający ostry obraz i precyzyjne pomiary.
十个系统冰砾został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy wymagają najwyższej sprawności kwantowej, najlepszego 16-bitowego zakresu dynamiki, długiego czasu naświetlania i bardzo niskiego poziomu szumu odczytu.
Dostarczanie Państwu kamer czułych na promieniowanie UV jest dla nas oczywistością od wielu lat. Z pco.edge 4.2 bi UV przenosimy to na nowy poziom: Specjalistyczne okno wejściowe wewnątrz kamery pomaga osiągnąć wysoki QE w zakresie długości fal ultrafioletowych. Sam system oparty jest na naszej sprawdzonej i godnej zaufania serii pco.edge z nowoczesną technologią sensora z tylnym podświetleniem.
Regulowany system chłodzenia pozwala na użycie powietrza lub wody do schłodzenia czujnika do -25 °C. W tej temperaturze prąd ciemny jest zredukowany do 0,2 e-/piksel/s.
Wysoka rozdzielczość i rozmiar piksela 6,5 x 6,5 μm² gwarantuje wysoką jakość obrazu. Pco.edge 4.2 bi UV wyposażony jest w wydajny interfejs USB 3.1, który uzupełnia jego możliwości.
Pco.edge 3.1 wyposażony jest w innowacyjny sensor naukowy CMOS, który zapewnia ostry obraz i precyzyjne pomiary.
Przeznaczony jest dla użytkowników wymagających wysokiej rozdzielczości, wysokiej częstotliwości odświeżania, najlepszego 16-bitowego zakresu dynamiki, wybieralnych wariantów migawki i opcjonalnie czujnika koloru.
Dostarczanie Państwu kamer czułych na promieniowanie UV jest dla nas oczywistością od wielu lat. Z pco.edge 4.2 bi UV przenosimy to na nowy poziom: Specjalistyczne okno wejściowe wewnątrz kamery pomaga osiągnąć wysoki QE w zakresie długości fal ultrafioletowych. Sam system oparty jest na naszej sprawdzonej i godnej zaufania serii pco.edge z nowoczesną technologią sensora z tylnym podświetleniem.
Regulowany system chłodzenia pozwala na użycie powietrza lub wody do schłodzenia czujnika do -25 °C. W tej temperaturze prąd ciemny jest zredukowany do 0,2 e-/piksel/s.
Wysoka rozdzielczość i rozmiar piksela 6,5 x 6,5 μm² gwarantuje wysoką jakość obrazu. Pco.edge 4.2 bi UV wyposażony jest w wydajny interfejs USB 3.1, który uzupełnia jego możliwości.
Czy pracujesz w zakresie długości fal ultrafioletowych i chcesz jednocześnie korzystać z najnowszych technologii czujników sCMOS? pco.panda 4.2 bi UV pomoże Ci to zrobić.
Specjalistyczne okno wejściowe wewnątrz kamery pozwala uzyskać wysoką jakość obrazu w zakresie długości fali ultrafioletowej. Sam system jest oparty na naszej kompaktowej serii pco.panda z nowoczesną technologią czujnika podświetlanego z tyłu. Dzięki temu kamera doskonale sprawdza się w wymagających warunkach oświetleniowych, nawet bez aktywnego chłodzenia.
Wysoka rozdzielczość i rozmiar pikseli 6,5 x 6,5 μm² gwarantują większą różnorodność szczegółów i wysoką jakość obrazu. Interfejs USB 3.1 zapewnia bezpośrednie zasilanie poprzez kabel USB. Nasze najnowsze osiągnięcia w technologii sCMOS i kompaktowe wymiary sprawiają, że pco.panda 4.2 bi UV jest idealna do niezliczonych zastosowań w mikroskopii i naukach przyrodniczych.
Ten wysokowydajny cyfrowy 14bitowy system kamer CCD charakteryzuje się najnowocześniejszą technologią CCD i elektroniki. Pco.pixelfly usb posiada niezwykle wysoką wydajność kwantową, wysoki zakres dynamiczny i bardzo niski poziom szumu odczytu. Dostępne czasy ekspozycji wahają się od mikrosekund do minuty.
W oparciu o specjalnątechnologięCCD, pco.ultrafiolet zapewnia najwyższą czułość w zakresie UV i dynamikę 14 bitów. Czas ekspozycji może być regulowany od mikrosekund do jednej minuty przez oprogramowanie. Ten ultra-kompaktowy system kamer doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju zastosowań naukowych i przemysłowych w zakresie obrazowania, w przypadku których wykrywanie promieniowania UV jest podstawowym wymogiem. Należą do nich m.in. kontrola maski półprzewodnikowej, procesy wyładowcze w technologii wysokonapięciowej oraz analiza spalania.
Ten wysokowydajny cyfrowy 14bitowy system kamer CCD charakteryzuje się najnowocześniejszą technologią CCD i elektroniki. Pco.pixelfly usb posiada niezwykle wysoką wydajność kwantową, wysoki zakres dynamiczny i bardzo niski poziom szumu odczytu. Dostępne czasy ekspozycji wahają się od mikrosekund do minuty.
Szybka i jednocześnie wysokiej rozdzielczości transmisja strumieniowa - pco.edge 26 CLHS oferuje to, co najlepsze z obu światów i wiele więcej.
Najnowszy członek naszej bardzo udanej serii pco.edge łączy w sobie jakość obrazu 26 MPixelowego przetwornika obrazu z niezrównanymi możliwościami przesyłu danych. Jego 4 kanały CLHS FOL - wszystkie wyrównane w jednej kompaktowej wtyczce - mogą być wybierane od 1 do 4 jednocześnie i są w stanie przesyłać do 4,9 GByte/s. Zalety te nie powodują utraty jakości obrazu, ponieważ kamera pracuje przy minimalnym poziomie szumów odczytu i prądu ciemnego. Wszystkie te cechy sprawiają, że pco.edge 26 CLHS jest wydajnym rozwiązaniem dla licznych zastosowań w naukach przyrodniczych i fizycznych.
Pco.edge 10 bi CLHS jest kamerą sCMOS firmy PCO o niespotykanej dotąd wydajności obrazowania. Dzięki podświetlanemu od tyłu przetwornikowi obrazu posiada wydajność kwantową do 85% z szerokim spektrum aż do NIR. Przetwornik zawiera mikrosoczewki i izolację głębokiego rowu na całej wysokości piksela dla tłumienia przesłuchów, co skutkuje doskonałym MTF. Ponadto, kamera zapewnia duży okrąg obrazu dzięki zastosowaniu przetwornika obrazu o wysokiej rozdzielczości 10,5 MPiksela i rozmiarze piksela kwadratowego 4,6 um.
Wyjątkowo niski prąd ciemny i szum odczytu na poziomie 0,8 elektronów uzyskano dzięki stabilizacji termicznej i aktywnemu chłodzeniu sensora. Ponadto, technologia sensora umożliwia redukcję piku i ogona szumu, co czyni go porównywalnym z zachowaniem szumowym sensorów CCD. W połączeniu z wysoką pojemnością pełnej komory prowadzi to do uzyskania zakresu dynamicznego 25.000:1. Kamera oferuje wysoką częstotliwość odświeżania obrazu do 120 klatek na sekundę oraz transmisję poprzez łącze światłowodowe.
Wszystkie te cechy sprawiają, że pco.edge 10 bi jest pierwszym wyborem do zastosowań w mikroskopii, naukach przyrodniczych i fizycznych.
Urządzenie pco.edge 4.2 działa z transmisją strumieniową przez 10G FOL (Camera Link HS). Pozwala to na bezpośrednie przetwarzanie dużych transferów danych na komputerze. Ten wysokowydajny interfejs danych ułatwia bezpieczne pokonywanie odległości ponad 10 km.
Wyposażony jest w 16-bitowy sensor naukowy CMOS dla uzyskania ostrych obrazów i precyzyjnych pomiarów. Dodatkowo, można rozbudować aparat o system chłodzenia wodą.
Jeśli potrzebujesz wysokiej wydajności kwantowej, dużej liczby klatek na sekundę, długich czasów naświetlania i niskich szumów odczytu, pco.edge 4.2 jest właśnie Twoim rozwiązaniem.
Urządzenie pco.edge 5.5 działa z transmisją strumieniową poprzez 10G FOL (Camera Link HS). Pozwala to na bezpośrednie przetwarzanie dużych transferów danych na Twoim komputerze. Ten wysokowydajny interfejs danych ułatwia bezpieczne pokonywanie odległości ponad 10 km.
Wyposażony jest w 16 bitowy sensor naukowy CMOS dla uzyskania ostrych obrazów i precyzyjnych pomiarów. Dodatkowo, można rozbudować aparat o system chłodzenia wodą.
Jeśli potrzebujesz wysokiej rozdzielczości, dużej liczby klatek na sekundę, wybranych wariantów migawki i opcjonalnie czujnika koloru, pco.edge 5.5 jest właśnie Twoim rozwiązaniem.
Szybkoobrotowe kamery PCO oferująnajlepszączułość na światło, a ponadto prawdziwy zakres dynamiki od 10 do 12 bitów z wiodącą jakością obrazu i kolorów dla Twoich zastosowań. Wszystkie modele są dostarczane z różnymi opcjami wyzwalania, a kamery mogą być synchronizowane między sobą w bardzo prosty sposób. Dodatkowo nie ma potrzeby wykonywania odniesienia do czerni lub sesji przed nagraniem.
Seria kamer pco.dimax cs została zaprojektowana specjalnie z myślą o trudnych i wymagających zastosowaniach, m.in. testach zderzeniowych pojazdów czy eksperymentach mikroskopowych. Dlatego też kamery są kompaktowe, lekkie i wytrzymałe, co pozwala na montaż w wielu pozycjach (na pokładzie, poza pokładem).
Pco.dimax cs1 pozwala uzyskać częstotliwość odświeżania do 3086 klatek na sekundę przy rozdzielczości 1296 x 1024 pikseli. Jego doskonała czułość na światło i doskonała jakość obrazu klasyfikuje obrazy wideo w zwolnionym tempie do precyzyjnej analizy i pomiarów. Wiele mocowań obiektywu (w tym elektroniczne sterowanie obiektywem), wyjście wideo HD-SDI oraz funkcja automatycznej kalibracji obrazu sprawiają, że kamery są wszechstronnym i potężnym narzędziem.
Seria kamer pco.dimax cs została zaprojektowana specjalnie z myślą o trudnych i wymagających zastosowaniach, m.in. testach zderzeniowych pojazdów lub eksperymentach mikroskopowych. Dlatego też kamery są kompaktowe, lekkie i wytrzymałe, co pozwala na montaż w wielu pozycjach (na pokładzie, poza pokładem).
Pco.dimax cs3 osiąga szybkość klatek na sekundę do 1603 klatek na sekundę przy rozdzielczości 1920 x 1440 pikseli. Jego doskonała czułość na światło i doskonała jakość obrazu klasyfikuje obrazy wideo w zwolnionym tempie do precyzyjnej analizy i pomiarów. Wiele mocowań obiektywu (w tym elektroniczne sterowanie obiektywem), wyjście wideo HD-SDI oraz funkcja automatycznej kalibracji obrazu sprawiają, że kamery są wszechstronnym i potężnym narzędziem.
Seria kamer pco.dimax cs została zaprojektowana specjalnie z myślą o trudnych i wymagających zastosowaniach, m.in. testach zderzeniowych pojazdów lub eksperymentach mikroskopowych. Dlatego też kamery są kompaktowe, lekkie i wytrzymałe, co pozwala na montaż w wielu pozycjach (na pokładzie, poza pokładem).
Pco.dimax cs4 osiąga szybkość klatek na sekundę do 1102 klatek na sekundę przy rozdzielczości 2016 x 2016 pikseli. Jego doskonała czułość na światło i doskonała jakość obrazu klasyfikuje obrazy wideo w zwolnionym tempie do precyzyjnej analizy i pomiarów. Wiele mocowań obiektywu (w tym elektroniczne sterowanie obiektywem), wyjście wideo HD-SDI oraz funkcja automatycznej kalibracji obrazu sprawiają, że kamery są wszechstronnym i potężnym narzędziem.
System kamer pco.flim jest pierwszą kamerą mikroskopową czasu zaniku światła, wykorzystującą czujnik obrazu CMOS z dwoma kranami.
Pco.flim jest pierwszą kamerą typu Frequency Domain FLIM wykorzystującą dwustukowy sensor CMOS. Zsynchronizowana modulacja pikseli i pobudzanego światła umożliwia analizę czasów zaniku luminescencji w zakresie 100 ps - 100 µs.
Dzięki rozdzielczości 1008 x 1008 pikseli, pco.flim odczytuje maksymalnie 45 podwójnych klatek/s. Można go używać w zakresie częstotliwości modulacji 5 kHz - 40 MHz.
Dzięki standardowemu montażowi C-mount system można łatwo podłączyć do dowolnego mikroskopu lub obiektywu. Ponadto, interfejs USB 3.0 umożliwia podłączenie kamery do wszystkich rodzajów komputerów. Pozwala to zaoszczędzić znaczne wysiłki i koszty eksploatacji i badań.
Laser pco.flim jest homogenicznie oświetlającym źródłem światła zaprojektowanym do współpracy z pco.flim. Charakteryzuje się zakresem częstotliwości modulacji cyfrowej od 0 do 250 MHz. Można zamówić laser pco.flim do oświetlenia szerokokątnego mikroskopu epifluorescencyjnego lub do mikroskopii całkowitego odbicia-odblasku fluorescencyjnego (TIRF), mikroskopii arkusza świetlnego (LSFM) i mikroskopii dysku wirowego konfokalnego.
Do wyboru jest szeroka gama różnych długości fal i mocy wyjściowych światła. Laser idealnie nadaje się do zastosowania, gdy odpowiednie czasy świecenia mieszczą się w zakresie kilku nanosekund. W przypadku korzystania z mikroskopu Nikon, dostępna jest również opcja podwójnej bezpiecznej migawki Nikon.
Rodzina systemów kamer z wzmacniaczem obrazu MCP oferuje wyjątkowo krótkie czasy naświetlania i migawki do 3 ns. Odpowiednie zachowanie spektralne można wybrać za pomocą materiału fotokatody lampy MCP.
Pco.dicam C1 UHS bazuje na sprawdzonej technologii naszej uznanej platformy pco.dicam C1. Dzięki zastosowaniu wzmacniaczy 18 mm zamiast 25 mm, można uzyskać czasy ekspozycji tak krótkie jak 2,5 ns.
Pco.dicam C1 UHS jest pierwszym systemem kamer z 18 mm wzmacniaczem obrazu, który wykorzystuje pełną moc sensora sCMOS. Unikalne jest optyczne sprzężenie ultraszybkiego 18 mm wzmacniacza obrazu z 16 bitowym sensorem sCMOS poprzez wydajny obiektyw tandemowy. Pojedyncze fotony są wykrywane przy użyciu najkrótszych czasów ekspozycji z prędkością do 143 klatek na sekundę przy pełnej rozdzielczości 2,3 MPiksela.
Światłowodowy interfejs danych 10G (Camera Link HS) gwarantuje nieskompresowany i bezpieczny transfer danych. Dzięki najnowszemu standardowi wydajnych interfejsów danych można pokonywać duże odległości za pomocą kabla światłowodowego.
W przypadku, gdy Państwa zastosowanie nie stanowi wyzwania dla absolutnych granic technicznych w obrazowaniu z intensyfikacją, opracowaliśmy kamerę pco.dicam C1 LT. Ten zintensyfikowany system kamer sCMOS zapewnia pełny dostęp do prawdziwego optycznego obrazowania z bramkowaniem.
Pco.dicam C1 LT jest przyjazną dla budżetu alternatywą dla modeli standardowych i UHS. Jednocześnie, nadal bazuje na sprawdzonej technologii platformy pco.dicam C1. Zaadaptowane z modeli high-end jest optyczne sprzężenie 18 mm wzmacniacza obrazu z fotokatodą S20 z 16 bitowym sensorem sCMOS poprzez wydajny obiektyw tandemowy. Pojedyncze fotony są wykrywane przy czasach ekspozycji do 51 ns z prędkością do 120 klatek na sekundę przy pełnej rozdzielczości 2,3 MPiksela.
Światłowodowy interfejs danych 10G (Camera Link HS) gwarantuje nieskompresowany i bezpieczny transfer danych. Dzięki najnowszemu standardowi wydajnych interfejsów danych można pokonywać duże odległości za pomocą kabla światłowodowego.
Po ponad 30 latach doświadczeń z kamerami z intensyfikacją obrazu, z dumą przedstawiamy nowy pco.dicam C1.
Pco.dicam C1 jest pierwszym systemem kamer z technologią wzmacniacza obrazu, który w pełni wykorzystuje moc sensora sCMOS. Unikalne jest optyczne połączenie wzmacniacza obrazu o wysokiej rozdzielczości 25 mm z 16-bitowym sensorem sCMOS za pomocą wydajnego obiektywu tandemowego. Poszczególne fotony są wykrywane przy użyciu najkrótszych czasów naświetlania.
Camera Link HS gwarantuje nieskompresowany i bezpieczny transfer danych. Najnowszy standard wysokowydajnych interfejsów danych umożliwia łączenie dużych odległości za pomocą kabla światłowodowego.
Kamera pco.dicam C8 UHS łączy 8 ultraszybkich, wysokiej jakości wzmacniaczy obrazu 18 mm w całkowicie zintegrowanym 8-kanałowym systemie kamer sCMOS. Światło z pojedynczego wejścia optycznego jest równomiernie rozdzielane do 8 wzmacniaczy obrazu z najkrótszym bramkowaniem 2,5 ns.
Każdy kanał może wykrywać pojedyncze fotony z pełną rozdzielczością 2,3 MPiksela. Przy zerowym czasie międzyramkowym ns odpowiada to szybkości 400 000 000 klatek na sekundę. Wszystkie elementy optyczne zastosowane do rozdzielania i prowadzenia wiązki zostały zaadoptowane z bardzo udanej konstrukcji pco.dicam C4.
Przy pełnej rozdzielczości 2、3 MPiksela, użytkownik ma do dyspozycji maksymalnie 1144 klatek na sekundę. Odpowiada to 5.3 GByte/s ciągłej prędkości przesyłu danych obrazu. Aby przesłać tak dużą ilość danych w czasie rzeczywistym, można wykorzystać osiem optycznych portów CLHS (światłowód 80G) kamery pco.dicam C8.
Pozwól, aby nasze dziesięciolecia badań i rozwoju w zakresie technologii kamer z przetwornikiem intensywnym i sCMOS przyniosły korzyści Twojej aplikacji!
W przypadku, gdy Państwa zastosowanie nie stanowi wyzwania dla absolutnych granic technicznych w obrazowaniu z intensyfikacją, opracowaliśmy kamerę pco.dicam C8 LT. Ten zintensyfikowany system kamer sCMOS zapewnia pełny dostęp do prawdziwego optycznego obrazowania bramkowanego.
Ta przyjazna dla budżetu alternatywa dla modeli standardowych i UHS oparta jest na sprawdzonej technologii platformy pco.dicam C4. Łączy ona w sobie osiem wysokiej jakości wzmacniaczy obrazu 18 mm w całkowicie zintegrowaną 8-kanałową kamerę sCMOS. Światło z pojedynczego wejścia optycznego jest równomiernie rozdzielane do 8 wzmacniaczy obrazu z najkrótszym bramkowaniem 51 ns. Każdy kanał może wykrywać pojedyncze fotony z pełną rozdzielczością 2,3 MPiksela. Przy czasie międzyramkowym wynoszącym zero ns odpowiada to szybkości 19 600 000 klatek na sekundę. Wszystkie elementy optyczne zastosowane do rozdzielania i prowadzenia wiązki zostały zaadoptowane z bardzo udanej konstrukcji pco.dicam C4.
Światłowodowy interfejs danych 8 x 10G (Camera Link HS) gwarantuje nieskompresowany i bezpieczny transfer danych, a jego algorytmy Forward Error Correction zapewniają maksymalną integralność danych. Dzięki najnowszemu standardowi wysokowydajnych interfejsów danych można pokonywać duże odległości za pomocą kabla światłowodowego.
Niech nasze dziesięciolecia badań i rozwoju w zakresie technologii kamer z przetwornikiem intensywnym i sCMOS przyniosą korzyści Twojej aplikacji!
Cztery ultraszybkie, wysokiej jakości wzmacniaczeobrazu 18 mm w całkowicie zintegrowanej 4-kanałowej kamerze sCMOS: Kamera pco.dicam C4 UHS równomiernie rozdziela padające światło z jednego wejścia optycznego do 4 indywidualnych kanałów. Każdy z nich może wykrywać pojedyncze fotony z najkrótszym czasem ekspozycji 2,5 ns i z prędkością do 143 klatek na sekundę przy pełnej rozdzielczości 2,3 MPixela.
Dzięki systemowi ultraszybkich kamer pco.dicam C4 UHS można w pełni wykorzystać unikalne możliwości zintensyfikowanej 16-bitowej matrycy sCMOS. Jej wysokiej klasy tandemowe systemy obiektywów zapewniają wydajne i bezstratne przechwytywanie danych wyjściowych z 18 mm wzmacniaczy obrazu, całkowicie wolne od artefaktów.
Światłowodowy interfejs danych 4 x 10G (Camera Link HS) gwarantuje nieskompresowany i solidny transfer danych do 2,6 GByte/s. Dzięki najnowszemu standardowi wysokowydajnych interfejsów danych można pokonywać duże odległości za pomocą kabla światłowodowego. Algorytmy Forward Error Correction zapewniają maksymalną integralność danych.
W przypadku, gdy Państwa zastosowanie nie stanowi wyzwania dla absolutnych granic technicznych w obrazowaniu z intensyfikacją, opracowaliśmy kamerę pco.dicam C4 LT. Ten zintensyfikowany system kamer sCMOS zapewnia pełny dostęp do prawdziwego optycznego obrazowania bramkowanego.
Pco.dicam C4 LT jest przyjazną dla budżetu alternatywą dla modeli standardowych i UHS. Jednocześnie, nadal bazuje na sprawdzonej technologii platformy pco.dicam C4.
Jego wysokiej klasy tandemowy system soczewek równomiernie rozprowadza światło padające z jednego wejścia optycznego do 4 indywidualnych kanałów - całkowicie bez artefaktów. Każdy kanał może wykrywać pojedyncze fotony z najkrótszym czasem ekspozycji 51 ns i z prędkością do 30 klatek na sekundę przy pełnej rozdzielczości 2,3 MPiksela.
Światłowodowy interfejs danych 4 x 10G (Camera Link HS) gwarantuje nieskompresowany i bezpieczny transfer danych, a jego algorytmy Forward Error Correction zapewniają maksymalną integralność danych. Dzięki najnowszemu standardowi wysokowydajnych interfejsów danych można pokonywać duże odległości za pomocą kabla światłowodowego.
Cztery wzmacniacze obrazu o wysokiej rozdzielczości w całkowicie zintegrowanej 4-kanałowej kamerze sCMOS: kamera pco.dicam C4 równomiernie rozprowadza światło padające z jednego wejścia optycznego do kilku modułów. Można nawet wykryć bardzo niewiele fotonów o rozdzielczości w zakresie nanosekund.
Skorzystaj z wieloletnich badań i rozwoju w dziedzinie sCMOS i zintensyfikowanej technologii kamer!
Pco.dicam C4 jest pierwszym ultraszybkim systemem kamer, który w pełni wykorzystuje unikalne możliwości wzmocnionej 16-bitowej technologii sCMOS. Wysokiej klasy tandemowe systemy soczewek zapewniają skuteczne i bezstratne zbieranie obrazu z wzmacniaczy 25 mm - bez artefaktów.
Camera Link HS gwarantuje nieskompresowany i niezawodny transfer danych do 3,4 GByte/s. Najnowszy standard wysokowydajnych interfejsów danych dla kamer naukowych umożliwia łączenie dużych odległości za pomocą kabli światłowodowych. Algorytmy korekcji błędów w przód zapewniają maksymalną integralność danych.
我的系统Opracowaliśkamer pco.dicam C8 jako logiczny kolejny krok w kierunku zwiększenia długości sekwencji obrazu sprawdzonej w praktyce kamery pco.dicam C4.
Światło pojedynczego wejścia optycznego jest równomiernie rozłożone na 8 wzmacniaczy obrazu, każdy o średnicy 25 mm (opcjonalnie: 18 mm) i najkrótszej bramce 4 ns. Przy zerowym ns czasie interferencji odpowiada to szybkości rozchodzenia się 250 000 000 fps. Wszystkie elementy optyczne zastosowane do rozdzielania i prowadzenia wiązki zostały przyjęte z bardzo udanej konstrukcji pco.dicam C4.
Każdy wzmacniacz obrazu jest odczytywany przez dedykowany obiektyw tandemowy sprzężony z przetwornikiem sCMOS 4,2 MPix o 16-bitowej dynamice. Dostępna jest maksymalna rozdzielczość 848 klatek na sekundę przy pełnej rozdzielczości 4,2 MPix. Odpowiada to 6,8 GByte/s stałej szybkości transmisji danych obrazu. Do przesyłania tak dużej ilości danych obrazowych w czasie rzeczywistym, pco.dicam C8 wykorzystuje 8 portów optycznych CLHS (światłowód 80G).